OCD İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz?

OCD İNŞAAT TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ 2020 Bursa kuruluşlu bir taahhüt firmasıdır. Uzmanlık gerektiren inşaat ve güvenlik sektörlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Garantisi” ni ilke edinmiş olan firmamız projelerini bu titizlikle taahhüt ettiği zamanda ve şekilde teslim etmektedir.

Tecrübe ve Güvenin Adresi

Kalite Politikası

OCD İNŞAAT TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. ;

Altyapı ve üstyapı inşaatları yapımında ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.
Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.
Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi amaçlar.

Neden Biz?

En Kaliteli Malzemeler

Firmamız tarafından kullanılan yüksek kaliteli malzeme, piyasadaki tüm uygulamaları yerine getirmek için uzman danışmanlarımızın desteği ile uygulanmaktadır.

Proje Planlama

Yapmış olduğumuz inşaat, altyapı çalışmaları, içme suyu, kanalizasyon hattı, yangın hidrant hattı ve yağmur hattı projelerindeki sektörel deneyimlerimizden müşterilerimizin faydalanmasını sağlıyoruz.

Bireysel Yaklaşım

Müşterilerimiz için bütçelerine en uygun çözümleri başarıyla seçiyor ve isteklerini dinliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm faaliyetlerimizde benimsediğimiz müşteri odaklı yaklaşım sayesinde %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Referanslarımız

Faaliyetlerimiz